Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

O Centrum Dietetycznym AKTIV-DIET

Dietetycy przyjmujący w naszych poradniach posiadają wykształcenie wyższe z zakresu żywienia człowieka, ciągle uzupełniają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach, mają doświadczenie w pracy z pacjentem.

O dietetykach:

W Centrum Dietetycznym Aktiv-Diet dbają o pacjentów specjaliści do spraw żywności i żywienia człowieka Bogusława i Mariusz Zagórscy. Ukończyliśmy studia wyższe na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Specjalizujemy się w odchudzaniu osób otyłych, osób borykających się z nadwagą.

Mamy doświadczenie i chętnie pracujemy z dziećmi. Badania prowadzone przez Instytut Matki i Dziecka z 2011 roku wskazują, że co trzecie dziecko boryka się z nadwagą lub niedowagą. Dobrze zbilansowana dieta nie tylko dostarcza niezbędnych składników odżywczych i energii, ale kształtuje właściwe nawyki żywieniowe na cale życie dlatego tak ważne jest odpowiednie odżywianie w dzieciństwie.

Naszym pacjentom wyjaśniamy jak produkty spożywcze mogą wpływać na nasze zdrowie, układamy indywidualne plany żywieniowe dostosowane do stylu życia, stanu zdrowia, oraz preferencji smakowych pacjenta, a także w czasie trwania kuracji motywujemy Was i wspieramy.

Wiedzę, którą wykorzystujemy w pracy jako dietetyk staramy się pogłębiać na licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce żywieniowej.
Zadowolenie Naszych pacjentów jest dla Nas źródłem satysfakcji

Jak działamy:

Nie używamy suplementów i ułożymy Twój jadłospis tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Z każdym pacjentem dążymy do wypracowania sposobu odżywiania się, który polubi, zwracając szczególną uwagę na możliwości czasowe i gusta kulinarne pacjenta. Racjonalne odchudzanie jest naszą specjalizacją. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, osobami chorymi oraz z osobami ze słabą motywacją. Układamy także diety dla osób mających inne potrzeby.