Błąd
 • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

DIETY

Każdy z nas jest inną osobą. Mamy różny metabolizm, różny skład ciała (ilość mięśni i tłuszczu), różny wiek, wzrost czy płeć. Każdy też ma inny tryb życia i inne preferencje żywieniowe. Dlatego też każda osoba, która przychodzi do nas po poradę dietetyczną jest traktowana indywidualnie. Jeśli czują Państwo, że Państwa dieta jest nieprawidłowa, że brakuje Państwu pewnych składników odżywczych, doradzamy jak komponować posiłki, tak aby były zdrowe i pełnowartościowe oraz aby po zakończeniu diety mieli Państwo prawidłowe nawyki żywieniowe. Co najważniejsze nie stosujemy żadnych suplementów diety , bez których i tak każdy może schudnąć i uwierzyć , że można schudnąć od samych zdrowych zasad żywienia i diety , a nie dzięki drogim suplementom.

Dieta odchudzająca

Chcesz bezpiecznie i zdrowo schudnąć?

Pomożemy Ci pozbyć się zbędnych kilogramów oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe, dzięki czemu efekty odchudzania utrzymają się przez długie lata.

Opracujemy dla Ciebie Indywidualny Plan Żywieniowy, który w rozsądnym czasie pozwoli Ci schudnąć raz na zawsze. Udzielimy Ci prostych i skutecznych porad, opartych na solidnych podstawach naukowych, z których będziesz korzystać przez całe życie.

Sprawimy, że będziesz się uśmiechać na widok znikających centymetrów z Twojej talii .

Jeśli pragną Państwo zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który skomponuje smaczną dietę, pozwalającą osiągnąć Państwu wymarzoną i szczupłą sylwetkę. Układamy dla Państwa indywidualnie dopasowane jadłospisy, pomagamy osobom zmagającym się zarówno z nadwagą jak i z otyłością. Z naszą pomocą przekonają się Państwo, jak można schudnąć i jak wrócić po diecie do normalnego sposobu odżywiania się bez efektu jo jo.

Kierujemy się zasadami zdrowego odżywiania promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.

Na początku razem z Państwem wyznaczamy wspólnie konkretny cel oraz ilość kilogramów do zgubienia. Następnie analizujemy Państwa rozkład dnia i dobieramy do niego ilość posiłków, tak żeby mogli Państwo bez problemu zrealizować dietę wypełniając codzienne obowiązki. Staramy się żeby wszystkie posiłki były proste i smaczne w przygotowaniu, by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Proporcje między składnikami diety są dobierane tak, żeby Państwa organizm spalał maksymalną ilość zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Trzy razy w miesiącu na wizytach kontrolnych przeprowadzamy kontrolę wagi, ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie. Na kontroli omawiane są także Państwa wrażenia na temat diety, aby mogła być ona jeszcze lepiej dopasowana do Państwa upodobań.

( możliwość stosowania jednego dnia jadłospisu przez dwa dni , aby nie trzeba było codziennie gotować i robić zakupów)

Dieta w alergii pokarmowej / diety eliminacyjne

Jesteś alergikiem lub nie tolerujesz niektórych składników pożywienia i nie wiesz jak w odpowiedni sposób zbilansować swoją dietę? Samodzielne ułożenie takiego jadłospisu jest bardzo trudne, ponieważ pomimo wielu wykluczeń musi ona dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Służymy Ci pomocą!

Ustalamy indywidualne diety eliminacyjne, uwzględniające wyłącznie produkty, które nie wywołują u Ciebie niepożądanych reakcji. Opracowany przez nas plan żywieniowy będzie zawierał przepisy na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki.

Pamiętaj! Jeżeli masz alergię/ nietolerancję pokarmową odpowiednia dieta zmniejszy Twoje dolegliwości i poprawi jakość życia.

Dieta dla dzieci z nadwagą lub niedowagą

Jeśli pragną Państwo aby Wasze dziecko miało zdrową masę ciała warto sięgnąć po pomoc dietetyka. Układamy diety dla najmłodszych i pomagamy rodzicom walczyć zarówno z nadwagą jak i niedowagą ich pociech.

Jesteś rodzicem i nie wiesz w jaki sposób karmić swoje dziecko?

Układamy Indywidualne Plany Żywieniowe dla dzieci od 1 do 18 roku życia. Podpowiemy Ci, w jaki sposób zachęcić niejadka do jedzenia, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych oraz dostosować dietę do jego rozwoju, aktywności fizycznej i indywidualnych potrzeb. Doradzimy Ci, jak przygotować proste i zdrowe posiłki oraz jak wybrać wartościowe produkty spożywcze z bogatej oferty rynkowej.

Pamiętaj! Nawyki żywieniowe kształtują się już w pierwszych latach życia, dlatego zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie musiało się zmagać z nadwagą lub otyłością w przyszłości i naucz je zdrowego odżywiania się. Skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj pewność, że Twoje dziecko otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Dieta wegetariańska

Jeśli chcą Państwo zastąpić mięso zdrowymi daniami wegetariańskimi oraz owocami i warzywami oferujemy pomoc dietetyka, który zaplanuje dla Państwa pożywną dietę warzywną ze znakomitymi pomysłami na dania wegetariańskie . Układamy także diety wegańskie.

Kobiety planujące ciążę, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią

Z przejęciem oczekujesz maleństwa i chcesz, aby dostało to, co najlepsze. Przygotowujesz mu wyprawkę, łóżeczko, przeglądasz malutkie ubranka. W taki sam sposób powinnaś przygotować swoje ciało na przyjęcie gościa, który będzie mieszkał pod Twoim sercem przez najbliższe 9 miesięcy. To Ty będziesz jedynym źródłem dostarczającym mu pożywienie. Wszystko co będziesz jeść i pić, będzie jeść i pić rosnące w Twoim brzuchu dziecko.

Racjonalna dieta kobiety w czasie ciąży i karmienia piersią powinna dostarczać odpowiednią ilość kalorii oraz zawierać niezbędne składniki odżywcze (białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy, składniki mineralne) w odpowiednich ilościach i proporcjach.

Chętnie pomożemy Ci w tym ważnym momencie życia i nauczymy, jak prawidłowo się odżywiać. Dopilnujemy także, aby Twój przyrost

masy ciała w ciąży oraz żebyś po urodzeniu dziecka szybko wróciła do dawnej formy.

Jeśli spodziewają się Panie dziecka warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego sposobu odżywiania się. Oferujemy kobietom w okresie ciąży i karmienia piersią pomoc dietetyka, który przez ustalenie właściwie zbilansowanej diety wskaże co jest szczególnie ważne dla zdrowie matki, jak i jej dziecka. Układamy pełnowartościową dietę zarówno dla mamy spodziewającej się dziecka jak i karmiącej swoje maleństwo piersią.

Kierujemy się zasadami zdrowego odżywiania promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.

Na początku wskazujemy Paniom jak istotny jest właściwie skomponowany jadłospis kobiety ciężarnej, który powinien dostarczać odpowiednie ilości witamin, pierwiastków i płynów. Uświadamiamy przyszłym mamom, że zarówno niedobór, jak i nadmiar poszczególnych składników niekorzystnie wpływa na zdrowie mamy i jej dziecka. Dlatego też skomponowana przez nas dieta pokrywa zapotrzebowanie organizmu kobiety na wiele mikroelementów, które w okresie ciąży są bardzo istotne.

Dostosowujemy także dietę do upodobań kulinarnych Pań. Staramy się aby zaproponowane posiłki w okresie ciąży jak również w trakcie karmienia piersią były nie tylko urozmaicone, ale także bogate w produkty naturalne i mało przetworzone.

Skorzystaj z naszej pomocy i rozpocznij edukację żywieniową z korzyścią dla siebie i dziecka!

Choroby dietozależne

Ustalamy Indywidualne Plany Żywieniowe dla osób, u których właściwa dieta jest niezbędnym elementem leczenia lub profilaktyki chorób.

Udzielamy porad z zakresu:

 • żywienia w zaburzeniach lipidowych (podwyższony poziom cholesterolu, trójglicerydów)
 • żywienia w nadciśnieniu tętniczym
 • żywienia w miażdżycy
 • żywienia w osteoporozie
 • żywienia w cukrzycy
 • żywienia w celiakii
 • żywienia w chorobach układu pokarmowego (np. zaparcia, zespół jelita wrażliwego itp.)
 • żywienia w niedokrwistości
 • żywienia w nie tolerancji białka mleka krowiego
 • itp.

 

Dieta w niedowadze

Jeśli pragną Państwo przybrać na wadze oferujemy pomoc dietetyka w celu otrzymania smacznej pełnowartościowej diety i uzyskania planowanego efektu wzrostu masy ciała. Układamy dla Państwa indywidualnie dopasowany jadłospis, bogaty we wszystkie witaminy i składniki odżywcze.

Kierujemy się zasadami zdrowego odżywiania promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.

W przypadku osób z niedowagą, pokazujemy jak poprzez zdrową dietę odbudować organizm. Przez właściwie dobraną i zbilansowana dietę Państwa ciało będzie silniejsze, zdrowsze. Dieta bogata będzie także w witaminy i minerały, ważne m. in. w procesie przyswajania białka oraz błonnik, oczyszczający jelita, a tym samym poprawiający jakość wchłaniania.

Dieta dla sportowców i kulturystów

Jeśli są Państwo aktywni fizycznie to warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który zaplanuję dla Państwa zbilansowana dietę. Układamy dla sportowców indywidualnie dopasowane jadłospisy, dla których aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem życia. Opracowane przez nas diety są oparte na racjonalnych zasadach żywienia podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Kierujemy się zasadami zdrowego odżywiania promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.

Uprawianie sportu nie zawsze wystarcza do utrzymania zdrowia i szczupłej sylwetki. Wzbogacenie wysiłku fizycznego o zdrową dietę daje optymalne rezultaty. Przygotowane przez nas plany żywieniowe są właściwie zbilansowane, dostarczają bowiem niezbędnych składników odżywczych dla osób o zwiększonym wysiłku fizycznym. Zdrowa i pełnowartościowa dieta spełnia niezbędne wymagania pod względem zawartości energii i niezbędnych składników odżywczych, zwłaszcza u osób uprawiających sport wyczynowo. Wzrost wysiłku wiąże się bowiem ze wzrostem zapotrzebowania na składniki odżywcze wskutek zwiększenia wydalania wody oraz elektrolitów.

Zdrowe odżywianie

Pomagamy tym, którzy chcą się lepiej odżywiać i dzięki temu poprawić swój stan zdrowia, wygląd włosów, paznokci, skóry oraz samopoczucie.

Dieta on-line – indywidualna dieta dla Ciebie bez wychodzenia z domu

Dla wszystkich, którzy są zbyt zajęci, aby pojawić się na spotkaniu w gabinecie lub nie mają w pobliżu miejsca zamieszkania naszego gabinetu. Dzięki diecie on-line będziesz miał stały kontakt z dietetykiem, który pomoże Ci zrealizować Twoje cele.

Jak to wygląda?
Otrzymasz od nas łatwy do wypełnienia formularz, dzięki któremu dieta ułożona przez nas będzie indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb – ustalimy m.in.: rozkład posiłków dopasowany do planu Twojego dnia, ulubione produkty i potrawy oraz produkty, których nie lubisz. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu do tygodnia czasu otrzymasz dietę, która jest na miesiąc czasu oraz materiały, które pomogą Ci się do niej stosować.
Po 10 dniach diety zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza kontroli, dzięki któremu kolejny jadłospis na kolejny miesiąc będzie jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Na zakończenie kuracji mamy dla Ciebie przygotowane materiały, które pomogą Ci utrzymać osiągniętą wagę.

Dieta ułożona dla Ciebie będzie pełnowartościowa, różnorodna oraz zdrowa. W trakcie jej stosowania tempo odchudzania wyniesie od 0.8 do 1.5 kilogram tygodniowo (jest to maksymalne zdrowe tempo).
W trakcie kuracji oraz również po niej możliwy jest stały kontakt z dietetykiem drogą mailową.

Zalety diety on-line:

 • Brak konieczności wychodzenia z domu
 • Oszczędność czasu
 • Stały kontakt z dietetykiem w trakcie i po kuracji
 • Pełnowartościowe, ciekawe menu dostosowane do Twoich potrzeb ułożone przez wykwalifikowanego dietetyka

Kuracja miesięczna

W ramach kuracji miesięcznej otrzymasz:

 • jadłospis na kilkanaście dni , który starcza na miesiąc czasu ( możliwość stosowania jednego dnia jadłospisu przez dwa dni , aby nie trzeba było codziennie gotować i robić zakupów)
 • materiały na początek i na koniec diety, które pomogą Ci łatwiej wytrwać na diecie oraz utrzymać rezultaty po diecie
 • stały kontakt z dietetykiem w trakcie oraz po diecie

Osoby zainteresowane dietą on-line zapraszamy do kontaktu mailowego.

Nie odkładaj tego na jutro! Napisz już dziś!

Dieta na prezent

Nasze Centrum Odchudzania   przygotowało specjalną ofertę. Proponujemy Państwu zakup prezentu w postaci „ Diety” dla bliskiej osoby z rodziny lub przyjaciela. Otrzymują Państwo „ Zaproszenie „ dla bliskiej osoby na spotkanie z naszym wykwalifikowanym dietetykiem. W cenie znajduje się : ok. 30 minutowa konsultacja wraz z wywiadem z klientem przeprowadzony przez naszego dietetyka, pomiar antropometryczny : wzrost, waga , pomiar ilości tłuszczu, wody, mięśni i kości w organizmie oraz Dieta na miesiąc czasu wraz z całą wiedzą merytoryczną.